Karl Seiger - Rudolf von Habsburg

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 42x26 cm. Signováno vpravo dole Karl Seiger 1909. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

vydraženo
95184. Rudolf von Habsburg
Dražba ukončena:14.05.2023 20:55:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 14.05.2023 20:52:35 12723
600 Kč 14.05.2023 20:50:00 2704
500 Kč 12.05.2023 19:15:33 12316