Kombinovaná technika, 42x26 cm. Signováno vpravo dole Karl Seiger 1909. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 57 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci