Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Kuniger 75. Olištováno,
Stav: Lišta mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1909 – ?
Malíř. Studoval u O. Blažíčka na ČVUT v Praze, v malířské škole prof. Kutmana, v malířské škole SVU Mánes a na Ukrajinské malířské akademii v Praze. Navštěvoval ateliéry F. Tichého a M. Maliny. Maloval dramatické výjevy z dějin i dramaticky pojaté portréty, často byl srovnáván s německými expresionisty.