Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole Koudelka 77. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 95 cm
o autorovi: 1923
Malíř. Žil v Tišnově, maloval obrazy Tišnovska a okolí, včetně Vysočiny.