Karel Kafka - Třpyt zlata

Kombinovaná technika, 67x57 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

o autorovi: 1945

Karel Kafka
302958. Třpyt zlata
Dražba ukončena:31.12.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč