Olej na plátně, 64x100 cm. Signováno vpravo dole K. Hofmann, Cap Ferrat 1931. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu štítek.
Nejdelší strana: 112 cm