Olej na sololitu, 31x50 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rámováno.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1910 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč