Karel Beneš, Daniela Benešová - Konvolut 19 grafických prací

Různé grafické práce (litografie, kresby), od 10x12 cm do 55x38 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: 1x papír natržen.

119414. Konvolut 19 grafických prací
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč