Olej na plátně, 89x89 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 116 cm
o autorovi: 1901 - 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč