západoevropský malíř kolem roku 1900 - Dívka s květinou

Olej na dřevě, 24x19 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Malba i rám místy poškozeny.

západoevropský malíř kolem roku 1900
2679. Dívka s květinou
Dražba ukončena:30.09.2015 19:54:23
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 000 Kč