Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vlevo dole j. Holub 38. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč