Jižní Amerika, 2. pol. 20. stol. - Poutník

Dřevořezba, výška 40 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jižní Amerika, 2. pol. 20. stol.
93451. Poutník
Dražba ukončena:09.04.2023 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč