Olej na plátně, 140x90 cm. Signováno vpravo nahoře Řeřicha 91. Olištováno.
Nejdelší strana: 140 cm
o autorovi: 1951
Malíř. Studoval na Střední průmyslové škole keramické v Bechyni a na AVU v Praze v ateliéru figurální malby u Karla Součka. Věnuje se především figurální malbě a zátiší. Inspiračně vychází z lidských vztahů, složitosti vzájemných vazeb a vztahů člověka a reality. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou a Ministerstva kultury ČR.