Jelínek - Košík s ovocem

Olej na kartonu, 30x32 cm. Signováno vpravo dole Jelínek. Rámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

Jelínek
95307. Košík s ovocem
Dražba ukončena:24.05.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč