Jaroslav Tomášek - Kostel v Březnici

Akvarel, 42x29 cm. Signováno vpravo dole Tomášek 1941. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1898 -?
Malíř. Studoval u prof. A. Reynolta na École de dessin v Paříži, v ateliéru sochaře Bartfaye v Nitře a malbu portrétů a aktů u malíře V. Veselého v Pardubicích. Vyučoval na dívčí škole v Praze-Smíchově. Malířsky zobrazoval krajinu východních Čech, Slovenska a Prahy, maloval také portréty a zátiší.

93790. Kostel v Březnici
Dražba ukončena:16.04.2023 21:07:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč