Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Dračka 61. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1923 – 2011
Malíř. Umění studoval soukromě. Byl členem Sdružení výtvarných umělců a teoretiků jihovýchodní Moravy. Věnoval se malbě a grafice.