Janák - Odvrácený ležící akt

Olej na kartonu, 15x21 cm, signováno vpravo dole Janák, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12281. Odvrácený ležící akt
Dražba ukončena:20.09.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč