Jana Reinerová - Dvůr v Liliovce

Kombinovaná technika, 26x21 cm. Signováno vpravo dole Reinerová Nerámováno.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala sochařství na École des Beaux Arts v Ženevě u profesorů Sutera a Stanulise. Zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty, zajímá ji architektura i genius loci jednotlivých měst (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk i česká města). Její častou inspirací je také hudba.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 800 Kč

Jana Reinerová
98926. Dvůr v Liliovce
Dražba ukončena:16.07.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč