Jar. Panocha - Chudý kraj

Detail položky

Detail položky

Tempera na kartonu, 22x37 cm. Signováno vpravo dole Panocha. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 55 cm

vydraženo
Jar. Panocha
93418. Chudý kraj
Dražba ukončena:09.04.2023 21:03:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 09.04.2023 21:00:45 11927
600 Kč 09.04.2023 20:58:34 12147
500 Kč 08.04.2023 12:55:34 12315