Tempera na kartonu, 22x37 cm. Signováno vpravo dole Panocha. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 55 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci