Olej na plátně, 61x50 cm. Signováno vlevo dole J. K. Kunstovný. Rámováno.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: 1854 – 1942
Kulturní pracovník, malíř, pedagog, hudebník a divadelní ochotník. Dlouho žil a všestranně kulturně působil v Ústí n. Orlicí. Malířsky zachycoval město a krajinu v jeho okolí.