Kniha, 31x21 cm. Ruční papír. Obsahuje 19 reprodukcí kreseb Jana Konůpka. Text Jiří Konůpek. Originální podpisy autorů v tiráži. 11x signováno vpravo dole KPK. Vydal Jaroslav Picka, Praha 1939 v nákladu 50 výtisků.
Pozn.: Mírně poškozeno. Původní kartonové desky.