Jan Konůpek, Jiří Konůpek - Ten, který nezemřel aneb vše je dovoleno umělci

Kniha, 31x21 cm. Ruční papír. Obsahuje 19 reprodukcí kreseb Jana Konůpka. Text Jiří Konůpek. Originální podpisy autorů v tiráži. 11x signováno vpravo dole KPK. Vydal Jaroslav Picka, Praha 1939 v nákladu 50 výtisků.

Pozn.: Mírně poškozeno. Původní kartonové desky.

Jan Konůpek, Jiří Konůpek
70643. Ten, který nezemřel aneb vše je dovoleno umělci
Dražba ukončena:12.01.2022 21:49:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč