J. Stehlík,P.Jizerský,Korčák,... - Konvolut 10 prací

9xolejomalba, 1x výšivka. Rozměry od 18x19 cm do 21x61 cm. Většina signována. 3x zaskleno, všechny rámovány.

Pozn.: Některé poškozeny.

90676. Konvolut 10 prací
Dražba ukončena:26.02.2023 21:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč