J. Otava, V. Kotasová, P. Melan, J. Hladík, J. Blaha, J. Kaiser, Šafránek, Hanák, M. Šoltészová, Vítečková, Signováno nečitelně - Konvolut 12 grafických listů

Různé grafické techniky (litografie, dřevoryt, lept), od 7x5 cm do 26x19 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

J. Otava, V. Kotasová, P. Melan, J. Hladík, J. Blaha, J. Kaiser, Šafránek, Hanák, M. Šoltészová, Vítečková, Signováno nečitelně
70835. Konvolut 12 grafických listů
Dražba ukončena:13.01.2022 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč