J. Krejčí, J. Mainer, Bruckdorfer, J. Vondřej - Konvolut 4 prací

Olejomalby, od 20x30 cm do 40x64 cm. Signovány. Věchny rámovány, 1x zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

97771. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:18.06.2023 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč