J. Hradecký - Jarní kytice v bohatém rámu

Olej na kartonu, 80x64 cm. Signováno vpravo dole J. Hradecký. Rámováno.

Nejdelší strana: 99 cm

J. Hradecký
129544. Jarní kytice v bohatém rámu
Zbývá:9 dnů, 15 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 14.11.2024 21:34:03 1509
1 000 Kč 14.11.2024 16:36:42 6264