J. Holeček - Podzim u řeky

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

J. Holeček
83016. Podzim u řeky
Dražba ukončena:28.08.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč