J.E. Blažek - Pražský motiv

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole J.E.Blažek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

300631. Pražský motiv
Dražba ukončena:07.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč