Ivan Komárek - Nálet

Denascoat a akryl na PVC, 49x69 cm. Signováno dole uprostřed Komárek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1956
Malíř a grafik. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a na AVU v Praze u prof. Smetany. Ústředním tématem jeho kreseb i maleb je lidská figura v nejrůznějších situacích. Ve svých obrazech používá kombinace mnoha materiálů i fotografií, plošné malby často proměňuje v trojrozměrné objekty. Zabývá se rovněž tvorbou objektů, keramickou plastikou, realizacemi v architektuře a ilustracemi. Pravidelně vystavuje doma i v cizině. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze a v mnoha dalších uměleckých institucích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

Ivan Komárek
119756. Nálet
Zbývá:30 dnů, 2 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč