Kombinovaná technika-kresba, 10x10 cm. Signováno vpravo dole F. Urban. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 24 cm
o autorovi: 1868 - 1919
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Ženíška a stal se zde asistentem prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnoval převážně náboženským, alegorickým a symbolistním námětům. Byl manželem malířky Marie Zahradnické Urbánkové.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 100 000 Kč.