Olej na kartonu, 35x51 cm. Signováno vpravo dole F. Krejčí. Rámováno.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1896 - ?