František Bidlo? - Muzikanti

Kresba, 28x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír silně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1895 – 1945
Kreslíř, ilustrátor, karikaturista. Vyučený kloboučník, ve výtvarném umění autodidakt. Svými kresbami přispíval do novin a časopisů. Zemřel koncem války v terezínském ghettu na tyfus.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

František Bidlo?
92259. Muzikanti
Dražba ukončena:19.03.2023 21:00:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč