Kresba, 28x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír silně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1895 – 1945
Kreslíř, ilustrátor, karikaturista. Vyučený kloboučník, ve výtvarném umění autodidakt. Svými kresbami přispíval do novin a časopisů. Zemřel koncem války v terezínském ghettu na tyfus.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.