Pastel, 41x58 cm. Signováno vpravo dole F. V. Mokrý. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 78 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci