Evropa konec 19. stol. - Skříňka

Kovová montáž, bohatě vyřezáváno, výška 70 cm, šířka 59 cm, hloubka 33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa konec 19. stol.
119390. Skříňka
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč