Evropa konec 18. stol. - Palaš model 1798

Nejdelší strana: 104 cm

Kov, délka 104 cm. Značeno. Pochva

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa konec 18. stol.
128578. Palaš model 1798
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč