Evropa 20. století - Šperkovnice

30x21 cm, výška 11 cm.

Pozn.: Poškozeno.

vydraženo top
Evropa 20. století
88360. Šperkovnice
Dražba ukončena:08.01.2023 20:31:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč