Kombinovaná technika, 6x5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 17 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci