Evropa 2. polovina 20. stol - Miniatura- Muž v modrém kabátu

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 6x5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 17 cm

vydraženo
Evropa 2. polovina 20. stol
93995. Miniatura- Muž v modrém kabátu
Dražba ukončena:23.04.2023 20:19:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
800 Kč 23.04.2023 20:16:36 51
700 Kč 20.04.2023 18:30:33 1510
600 Kč 19.04.2023 23:02:23 411
500 Kč 18.04.2023 15:39:09 12391