Eva Vlasáková - Love story

Litografie 15/30, 42x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole Eva Vlasáková. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1942
Grafička, malířka, sklářská výtvarnice, pedagožka. Studovala na SOŠV V. Hollara v Praze u A. Viktorina a J. Vondráčka, na VŠUP v Praze u J. Nováka a F. Muziky obor knižní a užité grafiky a na The Pilchuck School of Glass, Stanwood, USA u E. Eische a C. Raineyho, kde také několikrát sama vyučovala. Pedagogicky působila i na dalších uměleckých školách v zahraničí (USA, Japonsko, Itálie, Německo). Tvoří volnou i užitou grafiku, ilustraci, figurální kresbu a malbu, a od r. 1983 i skleněné artefakty. Pracuje v cyklech. Je členkou SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců. Její práce jsou součástí mnoha uměleckých sbírek po celém světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč.

Eva Vlasáková
116516. Love story
Dražba ukončena:26.05.2024 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.05.2024 21:26:21 11421
500 Kč 22.05.2024 18:46:52 3117