Neznámý autor - Drak

Obecný kov, výška 9 cm, délka 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Neznámý autor
90383. Drak
Dražba ukončena:01.03.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč