Dominik Wallenfels

60927. Karibský flair II.

popis: Akryl na papíře, 69x47 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Rámováno.

o autorovi: 1932-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 20:02:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč