Daniel Hustý - Spolu

Olej na plátně, 85x65 cm. Signováno vlevo dole Hustý Nerámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: Majitel uměleckého studia Artisthusty ve Cvikově, které vytváří umělecké předměty, obrazy, lampy, malé kusy nábytku ve stylu od Art deco až do současnosti.

Daniel Hustý
119789. Spolu
Zbývá:30 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 01.07.2024 18:29:53 12130
3 000 Kč 30.06.2024 22:52:06 9131