Olej na plátně, 85x65 cm. Signováno vlevo dole Hustý Nerámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: Majitel uměleckého studia Artisthusty ve Cvikově, které vytváří umělecké předměty, obrazy, lampy, malé kusy nábytku ve stylu od Art deco až do současnosti.