český malíř kolem pol. 20. stol. - Draní peří

Olej na plátně, 48x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
93708. Draní peří
Dražba ukončena:16.04.2023 20:26:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč