český malíř 20. stol. - Fantaskní krajina

Kombinovaná technika, 25x37 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 38 cm

český malíř 20. stol.
94499. Fantaskní krajina
Dražba ukončena:07.05.2023 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč