Český malíř 1. pol. 20. stol. - Párové obrazy - Venkov

Oleje na kartonu, 24x26 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
92859. Párové obrazy - Venkov
Dražba ukončena:02.04.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč