Čermák, Krejčí,... - Konvolut 5 obrazů s mořskými motivy

Olejomalby, od 30x20 cm do 54x90 cm. Většina signována. 4x rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

129633. Konvolut 5 obrazů s mořskými motivy
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč