Čechy poslední třetina 19. stol. - Noční stolek

Ořechová dýha, mramorová deska. Výška: 85 cm, hloubka: 37 cm, šířka: 48 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy poslední třetina 19. stol.
84780. Noční stolek
Dražba ukončena:02.10.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč