Čechy 20. stol. - Valaška s pasteveckými motivy

Dřevo a mosaz, délka: 99 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
99529. Valaška s pasteveckými motivy
Dražba ukončena:23.07.2023 20:43:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč