Olej na plátně fixovaném na kartonu, 90x60 cm. Signováno vpravo dole C. Kenzler. Rámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: Carl Kenzler (1872-1947)
Známý svými mořskými, pobřežními malbami. Žil a pracoval v Berlíně a Postupimi
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 125 000 Kč