Brazílie 20. století - Lžičky s polodrahokamy 20 Centavos 1951

Obecný kov, délka lžičky 9 cm. Každá lžička je v montáži s jiným polodrahokamem. Součástí položky je závěsný systém na zeď.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Brazílie 20. století
90661. Lžičky s polodrahokamy 20 Centavos 1951
Dražba ukončena:26.02.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč