Boris Trantina - Slavkov - Utkání tří císařů

Olej na sololitu, 68x120 cm. Signováno vlevo dole B.T 1980. Rámováno.

Nejdelší strana: 125 cm

o autorovi: 1929 – 2012
Naivní malíř, lesník, středoškolský učitel, znalec místní historie. Žil a působil ve Šluknově.

vydraženo velký formát
97802. Slavkov - Utkání tří císařů
Dražba ukončena:18.06.2023 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč