Olej na sololitu, 68x120 cm. Signováno vlevo dole B.T 1980. Rámováno.
Nejdelší strana: 125 cm
o autorovi: 1929 – 2012
Naivní malíř, lesník, středoškolský učitel, znalec místní historie. Žil a působil ve Šluknově.