Olej na kartonu, 61x94 cm. Signováno vpravo dole B. Trantina 1984. Rámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1929 – 2012
Naivní malíř, lesník, středoškolský učitel, znalec místní historie. Žil a působil ve Šluknově.