Olej na plátně fixováném na kartonu, 41x52 cm. Signováno vlevo dole Jan. B. Procházka. Rámováno.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1898 – 1953
Malíř, kreslíř. Studoval na AVU v Praze u V. Bukovace, M. Pirnera a V. Nechleby. Ve třicátých letech a později se věnoval především kresbě. S oblibou používal motivy z Posázaví, Strakonicka, Písecka a Českomoravské vysočiny. Od r. 1933 byl členem SVU Myslbek, s nímž vystavoval na všech členských výstavách.